Офіційний сайт Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради
КарткаФайли
Поле документуЗначення
Назва документу
Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних ресурсів та екології.
Дата надходження22.12.2019


Інші документи у підшивці:

 1. Проект рішення
  джерело: Черга денна 31-ї чергової сессії VII скликання
 2. Проект рішення
  джерело: Про криміногенну ситуацію в селищі та роботу правоохоронних органів по захисту правопорядку
 3. Проект рішення
  джерело: Про надання дозволу ФОП «Денисенко Віталій Олександрович» на продовження договору оренду приміщення фітнес-клубу Будинку культури селища Карнаухівка під розміщення «Нової пошти».
 4. Проект рішення
  джерело: Про роботу органів самоорганізації населення у селищі.
 5. Проект рішення
  джерело: Звіт директора Будинку культури селища Карнаухівка про роботу у 2019 році.
 6. Проект рішення
  джерело: Звіт директора Бібліотеки селища Карнаухівка про роботу у 2019 році.
 7. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку селища, бюджету та фінансів
 8.   Проект рішенняПро затвердження звіту голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних ресурсів та екології.
 9. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, побутового та торгівельного обслуговування населення.
 10. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації, правової політики, законності правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, мандатної та депутатської ети
 11. Проект рішення
  джерело: Про надання дозволу ФОП «Кулик Марина Василівна» на оренду приміщення Бібліотеки селища Карнаухівка для надання побутових послуг населенню з пошиття і реалізації текстильних виробів.
 12. Проект рішення
  джерело: Про затвердження передавального акту Карнаухівської селищної ради
 13. Проект рішення
  джерело: Про добровільне приєднання Карнаухівської територіальної громади (смт Карнаухівка) Дніпропетровської області до Кам’янської міської територіальної громади Дніпропетровської області.