Офіційний сайт Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради
КарткаФайли
Поле документуЗначення
Назва документу
Про надання дозволу ФОП «Кулик Марина Василівна» на оренду приміщення Бібліотеки селища Карнаухівка для надання побутових послуг населенню з пошиття і реалізації текстильних виробів.
Дата надходження22.12.2019


Інші документи у підшивці:

 1. Проект рішення
  джерело: Черга денна 31-ї чергової сессії VII скликання
 2. Проект рішення
  джерело: Про криміногенну ситуацію в селищі та роботу правоохоронних органів по захисту правопорядку
 3. Проект рішення
  джерело: Про надання дозволу ФОП «Денисенко Віталій Олександрович» на продовження договору оренду приміщення фітнес-клубу Будинку культури селища Карнаухівка під розміщення «Нової пошти».
 4. Проект рішення
  джерело: Про роботу органів самоорганізації населення у селищі.
 5. Проект рішення
  джерело: Звіт директора Будинку культури селища Карнаухівка про роботу у 2019 році.
 6. Проект рішення
  джерело: Звіт директора Бібліотеки селища Карнаухівка про роботу у 2019 році.
 7. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку селища, бюджету та фінансів
 8. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних ресурсів та екології.
 9. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, побутового та торгівельного обслуговування населення.
 10. Проект рішення
  джерело: Про затвердження звіту голови постійної комісії з питань зв’язків з політичними партіями, громадськими організаціями, засобами масової інформації, правової політики, законності правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, мандатної та депутатської ети
 11.   Проект рішенняПро надання дозволу ФОП «Кулик Марина Василівна» на оренду приміщення Бібліотеки селища Карнаухівка для надання побутових послуг населенню з пошиття і реалізації текстильних виробів.
 12. Проект рішення
  джерело: Про затвердження передавального акту Карнаухівської селищної ради
 13. Проект рішення
  джерело: Про добровільне приєднання Карнаухівської територіальної громади (смт Карнаухівка) Дніпропетровської області до Кам’янської міської територіальної громади Дніпропетровської області.